Громадський благодійний фонд «Виноградів» вже сім років популяризує ідеї благодійності та розвиває волонтерський рух на Виноградівщині.

Щодня ми робимо свій внесок у розвиток громадського суспільства через допомогу людям, для яких доля підготувала складні життєві випробування. Також активно залучаємо до цієї справи молодь. Цим ми прагнемо повернути увагу до існуючих соціальних проблем та нагадати про головні людські цінності.

Почали 2021 рік з візиту Миколая до дітей з багатодітних сімей з новорічними привітаннями та подарунками.

До веснянго жіночого свята було організовано солодкий стіл і квіти для медпрацівників Виноградівської районної лікарні з тринадцяти провідних відділень.

У квітні до Великодня благодійний фонд «Виноградів» спільно з «МамиВиноградів» провели акцію «Великодній Кошик», завдяки якій вдалося зібрати й роздати 23 продуктові набори одиноким людям поважного віку.

В травні фонд допоміг організувати безкоштовне навчання з основ програмування, та провів майстер-клас з першої невідкладної допомоги для учнів ЗОШ №3. Також, в цей же час, спільними зусиллями вдалося впоратись та зібрати цілий причеп сміття у мікрорайоні (Корятовича). На цей раз в акції по розчистці території взяли участь: волонтери БФ «Виноградів» з відокремленого структурного підрозділу «Виноградівського фахового коледжу МДУ», молодіжний ХАБ, управління багатоквартирних будинків міста, ТОВ «АВЕ Виноградово» та депутати міської ради.

imgonline-com-ua-CompressBySize-i6wq1JZ3NFgkdFVG

На день захисту дітей ми разом з волонтерами коледжу та молодіжного ХАБу, запросили дітей до «Країни мрій». Тут на малечу чекали казкові герої, швидкі ігри, розваги, творчі острівки, танці та сюрпризи, безкоштовне морозиво і солодка вата.

До Дня незалежності, для обміну життєвим досвідом, нових знайомств та підтримки ми провели розважальну програму в урочищі «Чорна Гора» для людей з вадами здоров`я. Майже з кожним з них наш фонд вже зустрічався.

imgonline-com-ua-CompressBySize-0mM0vYe0wwsP

У вересні, спільно з «МамиВиноградів», ми зібрали для дітей з малозабезпечених родин рюкзаки та шкільне приладдя.

 

В жовтні запустили благодійний аукціон з авторськими картинами від Іванки Чересньє, завдяки якому збираються кошти для реабілітації юної дівчини після страшної ДТП. На аукціоні за цей період було виставлено 4 картини.

В грудні вдалося провести акцію «Подаруй шматочок тепла». Майже 50 шарфів було вивішено в центрі міста для потребуючих.

imgonline-com-ua-CompressBySize-a4xnwkBBxG

Наприкінці року разом з однодумцями організували щомісячні «Жіночі Зустрічі», де можна творчо розвиватись, надихатись та спілкуватись.

Продовжує свою роботу благодійна безстрокова акція «Корзина доброти», мета якої підтримати одиноких пенсіонерів та людей похилого віку, що живуть у скруті. Акція діє постійно в супермаркетах «Гранд».

Також ми збираємо одяг, взуття, коляски, іграшки, книги тощо для дітей з малозабезечених родин. За рік нам вдалося допомоги майже 180 особам.

До міської бібліотеки передали 130 примірників дитячих книжок.

Регулярно надавалась допомога у вигляді миючих засобів, антисептиків канцтоварів тощо для відділень Виноградівської районної лікарні, в першу чергу для відділень, які займались лікуванням хворих на КОВІД.

Завершили ми 2021 рік новорічною акцією для дітей з малозабезпечених сімей. Карантинні обмеження не дозволили зібрати дітей та їх батьків на новорічному святі, тому Миколай з подарунками завітав до них додому.

imgonline-com-ua-CompressBySize-jmD7UEwrTSNAk7

За цей рік команда Фонду реалізувала вісім благодійних проектів по допомозі важкохворим дітям Виноградівщини на загальну суму 374 872 гривень.

Починаючи з листопада 2020 року і до січня 2021 року проводився збір коштів на лікування 6-місячного Бровді Юрика з Великої Копані. Хлопчик народився з вродженою вадою розвитку – розщілиною губи і потребував операційного втручання. Зібрана сума – 26 433 гривень.

З січня по лютий кошти збирали на операцію для меленької Софійки з Виноградова, що теж народилась з рощілиною губи. Зібрана сума – 25360 гривень.

З лютого по березень допомоги потребувала 32-річна Марина Марушко з Боржавського, яка боролась з важкою хворобою: первинна медіастальна великоклітинна лімфома (рак). Зібрана сума – 140 000 гривень.

В березні благодійні кошти збирали для Еріки Михайлової, у якої виявили метастази в легенях (рак молочної залози). Зібрана сума – 73 000 гривень.

З липня по серпень збір благодійних коштів проводився для братика і сестрички Зарінки і Ференца Данов, що мають рідкісну генетичну хворобу – бета-таласемія, важка форма. Діткам потрібні кошти на реабілітацію після операції по пересадці кісткового мозку в Туреччині. Зібрана сума – 20 740 гривень.

У вересні розпочали збір коштів для маленького Юлія Корокош з смт. Вилок, що має ускладнення після захворювання на кір. Зібрана сума 31 039  грн

З жовтня триває збір коштів на реабілітацію після ДТП для юної Евелінки Онисько з с.Сасово. Скрині розташовані в декільох громадах.

З листопада і до кінця звітного року ми підтримали маленьку сироту з с.Чепа. Ніколетка Корокош, що в сім років залишилась без батьків. В цей же час їй зробили операцію на серці. Щоб подолання життєвих негараздів було вирішено зібрати кошти. Для цього у Виноградові та с.Чепа були поставлені скрині для збору коштів. Загальна сума збору скринь – 22 тис. грн. На картку бабусі (опікуна) було зібрано суму в 28 тис. грн.

За інформаційної підтримки Фонду були організовані збори благодійних коштів для лікування Зброшенко Валерія з Мала Копаня, який потребував реабілітації після важкої травми голови; Токач Маряни з с.Черна, у якої лікарі виявили невтішний діагноз: мікраденома гіпофіза; Попдякуник Денис, у якого виявили пухлину головного мозку.

Сума одноразової адресної фінансової допомогти у 2021 році склала 8 300 гривень.

Окрім збору благодійних коштів і організації різноманітних акцій фонд займається консультативною соціальною допомогою. Найчастіше питання стосуються оформлення дитячої інвалідності, соціальної допомоги чи допомогти багатодітним сім’ям, а також інформаційної допомогти при пошуку закладів для реабілітації чи оперативного втручання.

Матеріали про проведені благодійні акціі періодично висвітлювались на шпальтах газети «Регіональні новини».

imgonline-com-ua-CompressBySize-eVYNQOn7nGZ8Nr0E

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до дружної волонетрської сім’ заповнивши анкету-заявку на нашій сторінці: http://vinogradiv.org/oformiti-zayavku/.

Ми завжди відкриті для співпраці з небайдужими і активними мешканцями Виноградівщини. Впевнені, що разом ми зробимо 2022 рік ще більш результативним!

Наші контакти:

90300 Україна

Закарпатська обл.

м. Виноградів, вул. Миру, 51

Телефон: +38 (095) 787-67-97

E-mail: help@vinogradiv.org

Веб-сайт: http://vinogradiv.org

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*