На початку літа 2015-го розпочалося нове життя громадського благодійного фонду “Виноградів”. Його унікальність – у активній роботі саме на території м. Виноградів та Виноградівського району, де, як виявилося, дуже багато дітей, інвалідів та обездолених потребують допомоги. За порівняно, короткий час, молодій команді однодумців-учасників фонду вдалося досягти хороших результатів. А це дає надію і на подальший розвиток як фонду, так і популяризації благодійності та волонтерства в цілому.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ ГБФ “Виноградів”:

27 липня волонтери громадського благодійного фонду “Виноградів” завітали в помешкання Світлани Сантай у Виноградові, щоб зробити подарунок її 13-річній дочці Юлії, яка страждає на ДЦП. Представники громадського благодійного фонду “Виноградів” з радістю подарували сім’ї Сантай електричний інвалідний візок німецького виробництва та провели короткий інструктаж з користування технікою. Тепер 13-річна Юлія разом з мамою зможе самотужки виїжджати на прогулянки.

10 серпня  – представники фонду познайомилися з Богданкою Фурча з Королева, яка пережила видалення злоякісної пухлини в мозочку та лікування агресивними антибіотиками. Для реабілітації для Богданки вкрай важливо проходити сеанси іпотерапії, плавання, масажів. Фонд розпочав збір коштів для допомоги дівчинці.

12 серпня – У День молоді для юних виноградівців, які мають групу інвалідності, організували приємний відпочинок на природі. Для півтора десятка хлопців та дівчат з особливими потребами, а також для їхніх рідних та волонтерів були надані безкоштовні альтанки, накритий шашликами та різноманітними напоями стіл і навіть сауна у найпопулярнішому місцевому розважально-готельному комплексі. Молодь відпочила у підніжжя скелі Чорної гори, купалася в озері та спілкувалася в колі друзів.

У жовтні сім’я Савко (мама Мар’яна та донечка Аня) за сприянням фонду отримали закордонні паспорти, вкрай потрібні для консультації та діагностування в Угорщині. Дівчинка отримала документ безкоштовно в повному обсязі.

16 листопада – представники громадської організації «Благодійний фонд «Виноградів» провели семінар, де розповіли про волонтерську діяльність старшокласникам місцевих шкіл та студентам ВПУ-34.

Початок грудня – до фонду звернулася мама Даніелки Кудрон з Тросника. Через синдром Мебіуса дівчинка не може посміхатися та виражати інші емоції. Їй складно говорити. Необхідна дороговартісна операція, прийнято рішення про початок збору коштів для лікування Даніелки.

3 грудня – Неветленфолвівська дитяча школа мистецтв спільно з громадським благодійним фондом «Виноградів» та угорським фондом «Едьмашерт» провели благодійний концерт на допомогу Данієлці з села Тросника. У залі будинку влади у Виноградові зібралися районні, обласні депутати, освітяни, лікарі, духовні отці та навіть консул з Угорщини.

18 груднягромадський благодійний фонд “Виноградів” влаштував свято Миколая для дітей з обмеженими можливостями Виноградівщини. До їхніх осель завітали волонтери і сам Миколай – з подарунками та добрим словом.

19 грудня – на презентації дебютного кліпу виноградівського гурту Чаламада збирали гроші в підтримку Даніелки Кудрон.

24 грудня – було започатковано безстрокову акцію «Подаруй чотириногому другу свою любов», яка входить в один із напрямків фонду – «Чотириногий друг».

За ініціативи та сприяння громадського фонду “Виноградів”, співучасті інших благодійних організацій, меценатів та десятків тисяч виноградівців, які жертвували кошти у скриньки допомоги фонду та не відмовляли нашим волонтерам, вдалося фінансово підтримати можливість реабілітації Богданки Фурча з Королева на суму 6500 грн та перший етап операції для Даніелки Кудрон з Тросника – 180 тисяч гривень.

Я перш за все вдячний за фінансову допомогу в лікуванні донечки (в зв’язку з великими цінами на медичні препарати). Бажаю фонду “Виноградів” та всім благодійникам процвітання та успіху у подальшій діяльності. Всім діткам та сім’ям, які опинилися у важкій ситуації та потребують підтримки бажаю сил, терпіння та віри, – попросив передати слова подяки батьки Богданки Михайло Фурча.

Це дуже важливо для нас, що ми не опинилися сам-на-сам з бідою. Дуже приємно, що є так багато добрих людей, що є організації і меценати, які дійсно допомагають, без вагань погоджуються допомогти. І ми безмежно вдячні за вашу підтримку! – сказала мама Даніелки Кудрон пані Ганна.

Зараз особливо важливу роль відіграють благодійні і волонтерські організації. Це велика сила і значні можливості, коли люди об’єднуються для допомоги. Наша діяльність сфокусована на допомозі насамперед нашим землякам, яких ми не маємо права залишати без підтримки. Приємно, що Виноградівщина розвивається і в напрямках благодійності, волонтерства. Це ознака гуманності, європейськості, високої свідомості, – прокоментував перші результати фонду “Виноградів” його голова Іван Бушко.

Зі свого боку громадський благодійний фонд “Виноградів” дякує за співпрацю партнерам, а також усім жителям Виноградівщини, хто по мірі можливостей жертвував кошти для допомоги в реалізації проектів фонду. Також вдячні за інформаційно-консультативну співпрацю представникам Виноградівської районної лікарні та лікарні міста Дебрецен (Угорщина).

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*