Громадський благодійний фонд «Виноградів» разом з закарпатським інформаційним інтернет-виданням «Голос Карпат» збирають кошти “На джип для виноградівців”. Адже від технічної справності авто на передовій залежить життя наших земляків. Після нещодавньої розмови з військовими, редакція отримала фото автомобіля, на якому щоденно ризикують життям виноградівці.

 

«- Ви ж бачите, в якому воно стані. Якщо воно заглохне або розпадеться під час дороги, хлопці стануть легкою мішенню, їх уб’ють! — наголошують родичі закарпатських військових.»

 

Міноборони забезпечує ЗСУ левовою часткою військового і технічного спорядження для армії. Дуже багато допомагають і волонтерські організації. Діяльність і тих, і інших Голос Карпат радо висвітлює.

Разом з тим, автомобільна техніка є, фактично, розхідним матеріалом на фронті. Її постійно треба поновлювати. Публікуємо ці фото, щоб показати, що є реальна конкретна потреба у придбанні джипа, якого потребують наші військові ЗСУ.

Джип сжато

Не можна залишатися осторонь! Потрібна допомога для покупки надійного джипа.

Ось реквізити: 5169335100515531 карта Приватбанку (отримувач ГБФ Виноградів). Якщо потрібні рахунки у валюті або крипті, напишіть нам!

Ціна питання всього 5-6 тисяч євро. Усі процедури щодо розмитнення, привезення, офіційного оформлення, підготовки та передачі транспорту, редакція вирішить спільно з ГБФ “Виноградів”. Ми будемо постійно звітувати і ви будете бачити кожен крок: від початку збору – аж до відео зі словами подяки з новопридбаного джипа від виноградівців на лінії вогню.

Ви будете причетні до збереження життя наших захисників. Це буде прозора конкретна цільова допомога, найбільш потрібна у цей час нашим землякам з Виноградова.

Просимо кожного долучитися до збору “На джип для виноградівців”. Будь ласка, підтримайте і грошовим переказом, і поширенням цієї публікації.

P.S. Нещодавно Голос Карпат повідомляв про покупку благодійним фондом “Виноградів” мікроавтобуса для виноградівських військових ЗСУ, які зараз захищають країну у Запорізькій області. Зараз ця допомога уже служить виноградівцям на фронті. Допомагаймо й далі, разом! Долучайтеся до збору “На джип для виноградівців”!

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*