Виноградівські захисники отримали 5-тонний автобус для фронту від благодійників

“Такий транспорт нам зберігає життя”, – розповів військовий ЗСУ Федір Костьо з Виноградова.

Як пояснив пан Федір, щоб вижити на лінії вогню, дуже важлива маневреність, здатність швидко пересуватися і перевозити все необхідне. Саме тому цінність таких автобусів дуже велика.

Уже тривалий час підрозділ виноградівців захищає суверенітет держави у Запорізькій області. Розуміючи реальні потреби, громадський благодійний фонд “Виноградів” спільно з партнерами придбав та укомплектував “гуманітаркою” спеціальний вантажний транспорт.

Модель і технічні характеристики автомобіля вибирали самі військові. Транспорт привезли в Угорщини, розмитнили і поставили на офіційний облік. До ініціативи благодійного фонду “Виноградів” приєдналися місцевий осередок ПП “Слуга народу”, іршавська ГО “Сонячні промені” та Пийтерфолвівська сільська рада.

Разом автобус завантажили всім необхідним: спальниками і карематами, продуктами тривалого зберігання, літнім одягом та медикаментами.

Сьогодні автотранспорт, який зберігатиме життя нашим захисникам, відправився на службу з Виноградова у Запоріжжя. Туди, де він найбільше потрібний…

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*