Олександр Костроба має всього півтора року, проте злоякісна пухлина не обирає за віком. Сьогодні на лікування дитини родині потрібно зібрати 100 тисяч гривень.

Лікарі кажуть, що надія вилікувати  є, але процес довготривалий і дороговартісний. 100 тисяч гривень потрібні, щоб розпочати процес хіміотерапії. Звісно, що таких грошей родина не має, тому звернулася по допомогу до благодійних фондів і небайдужих людей.

Доброчинний концерт відбувся у міському Будинку культури. Ініціаторами заходу стали благодійні фонди «Виноградів» та «Едьмашерт» з угорського міста Ерд, а також адміністрація Виноградівського району та угорське консульство з міста Берегово.

Крім виступів учнів та викладачів Невелентфовлівської школи мистецтв, у залі Будинку культури діяла благодійна виставка ярмарок виноградівських митців. В ході концерту кожен міг долучитися до благодійного внеску.

Громадський благодійний фонд «Виноградів» був заснований два роки тому. За цей час завдяки їхнім благодійним акціям і скринькам добра і милосердя було надано фінансову допомогу на лікування 30 важкохворим дітям.

Враховуючи успішний досвід проведення подібних акцій та зважаючи на серйозність проблеми онкозахворювань у Виноградівському районі, засновники благодійних фондів звертаються до всіх небайдужих із проханням взяти участь у акції милосердя.

Кошти для допомоги онкохворому Сашкові Костробі можна перерахувати на картку мамі, Катерині Костробі.

Для допомоги:
Картка ПриватБанку мами Сашка: 5168 7573 4086 0768
Отримувач: Костроба Катерина Юріївна

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*