Сьогодні до дітей з багатодітних родин прийшов казковий персонаж з подарунками, адже саме в новий рік трапляються дива. Багато віршів, пісень, посмішок та позитивних емоцій ми отримали від цієї акції.
Кожен з цих дітей, а їх сьогодні було 25, запам’ятають цей день надовго.
imgonline-com-ua-CompressBySize-Pu3bGJ28rtr4Xk
І на цій позитивній ноті команда благодійного фонду «Виноградів» завершує 2021 рік. Хочемо подякувати всім, хто працював разом з нами, підтримував хворих, дбав про одиноких та дарував свій час для потребуючих.
Особлива подяка Виноградівський фаховий коледж МДУ та студентам-волонтерам.
З новим 2022 роком!
Благодійність=любов
imgonline-com-ua-CompressBySize-XQkxyYstebO imgonline-com-ua-CompressBySize-vQxRiVbCAhe8pdI imgonline-com-ua-CompressBySize-t8YnFMsFDHFze imgonline-com-ua-CompressBySize-ONuHRbQQVERe imgonline-com-ua-CompressBySize-LzGTvgGNlp imgonline-com-ua-CompressBySize-j94FhBccgDzu0C imgonline-com-ua-CompressBySize-p8X3Ynfd5RAMKUv imgonline-com-ua-CompressBySize-5Z5nbW89tQmacP imgonline-com-ua-CompressBySize-9xpcBa8bpx imgonline-com-ua-CompressBySize-32Bhv1ujBavu imgonline-com-ua-CompressBySize-ACorRxElrD7J8Nu6 imgonline-com-ua-CompressBySize-AfzCzHDO63I imgonline-com-ua-CompressBySize-bVeu92i3gW6zX imgonline-com-ua-CompressBySize-dX7aTMRTM9RTdKx imgonline-com-ua-CompressBySize-EqTQrLBG3XNtVGpf

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*