Громадський благодійний фонд “Виноградів” оплатив витрати на покупку приладів та устаткування, необхідних для покращення житлових умов переселенців у гуртожитку ВПУ-34 у Виноградові.
imgonline-com-ua-CompressBySize-zwws1JmSH8lr5D0imgonline-com-ua-CompressBySize-X9kzy1WdyZ4
Зокрема, з благодійних внесків для фонду офіційно закуплено електроводонагрівач Round 100, необхідний для збільшення потужностей постачання гарячої води. Також потребували заміни розетки, вимикачі, частина електропроводки у гуртожитку. Ці комплектуючі, а також набори побутової хімії теж офіційно закуплені і передані для гуртожитку з вимушеними переселенцям.
imgonline-com-ua-CompressBySize-zJVlN1OR7jjpBiO  imgonline-com-ua-CompressBySize-Yheqz5NItnfyqn imgonline-com-ua-CompressBySize-B2rdqQSRV5tzX
Наразі в Закарпаття надходить великий потік гуманітарної допомоги: продуктів харчування, товарів першої необхідності, постільної білизни та одягу. Однак є потреби, які теж дуже важливі (як-от витрати на приведення до ладу систем для обігріву води і приміщень). Такі ситуації безпосередньо стосуються переселенців і потребують швидкої фінансової підтримки.
Фонд дякує благодійникам за можливість здійснювати таку підтримку – у спосіб, який звичайними гуманітарними рішеннями був би неможливим.
Нижче наводимо копії усіх підтверджуючих документів.
imgonline-com-ua-CompressBySize-zgv4eb6XVc imgonline-com-ua-CompressBySize-D9AL3pQAQh3M imgonline-com-ua-CompressBySize-401YZWMXxuLEUI8 imgonline-com-ua-CompressBySize-WuYEtcg4TWV5L imgonline-com-ua-CompressBySize-DKOvx5jKgoAXxtIe
Благодійність=любов

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*