І в перший день літа громадський благодійний фонд «Виноградів» спільно з волонтерами, коледжем МДУ та дитячою бібліотекою зробили для місцевих дітей незабутнє свято.
Тут проводили безпрограшну лотерею, рухливі ігри, роздавалось безкоштовне морозиво, волонтери робили діткам аквагрим, проводилось навчання з невідкладної допомоги, дітки писали листи та малювали малюнки воїнам ЗСУ, залишали свої побажання на стікерах (нехай вони обов’язково збудуться), проводилась виставка дитячих книг та майстер клас з розмальовки гіпсових фігурок, а також продавалися браслети перемоги, які напередодні робили діти-переселенці. Всі вилучені кошти підуть на допомогу ВПО.
Дякуємо підприємцям за надані смаколики, дитячій бібліотеці, коледжу МДУ за величезний волонтерський вклад і нашим волонтерам-бджілкам, які допомогли з усім справитись.
imgonline-com-ua-CompressBySize-26oCvSfsFTpr imgonline-com-ua-CompressBySize-CYOu4FMzKp imgonline-com-ua-CompressBySize-DWBgBUU1hQg  imgonline-com-ua-CompressBySize-EGLDx72GzTTFf imgonline-com-ua-CompressBySize-eIPelSIlYh9 imgonline-com-ua-CompressBySize-fukFMWxmWqHEvOpy imgonline-com-ua-CompressBySize-NBszPzN7Jgd imgonline-com-ua-CompressBySize-y49YBh26zy99o  imgonline-com-ua-CompressBySize-IejBIYxs5luxgP imgonline-com-ua-CompressBySize-EgfFeiBhexMQvKK  imgonline-com-ua-CompressBySize-5bN7bxRyF5 imgonline-com-ua-CompressBySize-K6pFAEtjc5QuzvW

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*