Днями завершився збір коштів для лікування Даніелки Кудрон з виноградівського села Тросник, яка з народження страждає рідкісною хворобою – синдромом Мебіуса.

Для першого етапу лікування дівчинки необхідно 100 тисяч гривень. Але результат перевершив найсміливіші очікування. Спільними зусиллями громадського благодійного фонду «Виноградів», міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна», меценатів та спонсорів, депутатів обласної, районної та міської рад, персоналу підприємств та банків Виноградова, а також всіх тих, хто долучився до цієї благодійної справи, вдалося назбирати чималу суму коштів – біля 180 тисяч гривень.

В рамках акції був проведений благодійний концерт, організований збір коштів під час презентації дебютного кліпу виноградівського гурту «Чаламада» та розміщені скриньки для збору пожертв на лікування в торгових точках і банківських установах міста.

Лікуванням такого вкрай рідкісного вродженого захворювання проводиться тільки в декількох медичних закладах світу. Серед них клініки Ізраїлю, Франції та Російської Федерації. Лікарі з міста Ярославль (Росія) відгукнулась допомогти дівчинці із Закарпаття. І вже 12 січня 2016 року дівчинку разом з мамою чекають у клініці міста, де тамтешні лікарі готові взятися за складну операцію.

Наразі розпочато збір коштів для ще однієї хворої дитини з Виноградова. Дворічна Аня Савко, яка народилася з діагнозом ДТП, потребує складної та тривалої реабілітації.

Долучіться до доброї справи та допоможіть батькам дівчинки подарувати донечці надію на повноцінне життя.

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*