Акцію допомоги хворій дитині ініціювали дитяча школа мистецтв Неветленфолу та благодійний фонд «Виноградів».

Данієлці з села Тросник на Виноградівщині всього шість рочків. Дитина ще не усвідомлює того, що над нею нависла страшна загроза. Врятувати її може тільки термінова операція за кордоном. Однак коштів у сім’ї для цього, на жаль, немає.

Аби подарувати Данієлці надію на життя, сьогодні у залі будинку влади у Виноградові зібралися районні, обласні депутати, освітяни, лікарі, духовні отці та навіть консул з Угорщини. Усіх запросила на свій концерт Неветленфолвівська дитяча школа мистецтв спільно з місцевим благодійним фондом «Виноградів» та угорським фондом «Едьмашерт».

Подібні акції допомоги одній хворій дитині у перші дні грудня мистецька школа з Неветленфолу проводить уже восьмий рік поспіль.

У районі нараховується понад 6,5 тисяч інвалідів , серед них 515 – діти. Всі вони потребують особливої уваги і допомоги,- зазначив у виступі перед присутніми в залі голова РДА Михайло Русанюк.- І саме такі акції, як сьогодні, згуртовують громаду, дарують цим дітям надію радіти життю.

Керівник району нагородив грамотами РДА волонтерів Тетяну Роспопчук з Олешника та Андрія Гепенка з фонду «Виноградів».

Під час концерту, що тривав близько двох годин, лунали класичні, народні мелодії, естрадні твори у виконанні вихованців і викладачів Неветленфолвівської дитячої школи мистецтв. А глядачі, яких був повний зал, мали змогу насолодитися мистецтвом і зробити свій внесок у скриньку допомоги маленькій Даніелці.

Як з’ясувалося на кінець концерту, всього у цей вечір було зібрано понад 45 тисяч гривень і 10 тисяч форинтів.

Подяку благодійникам за добру справу висловили консул Берегівського консульства Угорщини Ердеї Пийтер, благочинний реформатської церкви Янош Шереш, священик з Нового Клинова о.Роман, а також мама хворої дівчинки.

Благодійний захід завершився музичною композицією у виконанні зведеного хору за участю всіх учасників концерту.

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*