Волонтери благодійного фонду “Виноградів” по запрошенню “Карітасу” (Франція) переймають волонтерський досвід в одному зі світових центрів паломництва та благодійності.

Волонтерство, це не лише допомога хворим, знедоленим чи військовим АТО. Це також добровільна безоплатна праця на користь людям.

Саме такою працєю займаються волонтери фонду “Виноградів”.

Мета позїдки: перейняття волонтерського досвіду з подальшим поширенням ідей волонтерства, милосердя та доброчесності у Виноградові.

Служіння триває два тижні.

Лурд – це містечко у Франції, один зі світових центрів особливого християнського служіння – служіння хворим і немічним. Щороку сюди прибувають сотні лікарів-добровольців та тисячі волонтерів для того, щоб супроводжувати і опікуватися хворими під час їхнього паломництва, яке було б неможливим без цієї безкорисливої допомоги.

Карітас Франція – благодійна організація католицької церкви у світі у Франції. Сіте Сан П’єр (Сite de Saint Pierre) – їхня волонтерська організація в Люрді.

Благодійний фонд “Виноградів” — громадський фонд, створений для надання допомоги дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей та іншим соціально незахищеним громадянам: самотнім пенсіонерам, інвалідам на теренах Виноградівщини.

До вашої уваги історія перша: Подорож до Люрду.

Джерело

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*