Півторарічний хлопчик з усіх сил бореться за своє життя. Батьки на межі відчаю і благають допомогти врятувати їхнього єдиного синочка.

Хлопчик бореться з важкою хворобою – нейробластомою заочеревинного простору.

Зараз батьки з хлопчиком перебувають у проходить лікування в відділенні дитячої онкології Національного інституту раку в Києва.

Бабуся розповідає, що пологи були патологічними. Тож після народження маму з немовлям відправили у обласну дитячу лікарню в Мукачево. Періодично мама приносила туди Сашка на медогляд. Там лікарка і помітила, що в хлопчика дуже великий животик. Мама думала, що це через те, що в дитини хороший апетит, а медики після обстеження виявили дві пухлини – у черевній порожнині та грудній клітці.

Наразі Сашик проходить курс хіміотерапії, потім– операція, після якої знову високодозна хімія. Батьки знаходяться з дитинкою, оскільки він потребує постійного догляду.

Мама хлопчика – кругла сирота, а у тата є лише мама – інвалід ІІІ групи. Допомогти молодій сім’ї у порятунку первістка нема кому, тож вони просять небайдужих людей підтримати Сашка у боротьбі з раком матеріально та молитвами.

В підтримку хлопчика в примішенні Виноградівського районного будинку культури відбудеться благодійний концерт за участі вихованців Неветленфолівської дитячої школи мистецтв. Початок 3 грудня 2018 року о 14 годині за к.ч.

Для допомоги.
Картка ПриватБанку мами Сашика: 
5168 7573 4086 0768
Отримувач: Костроба Катерина Юріївна

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Дитина

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*