Вертепний гурт чи виконавець, який набере найбільше facebook-лайків, отримає суперсучасну автономну аудіосистему з двома радіомікрофонами.

Сьогодні, 10 січня о 10-ій годині у Виноградові стартує фестиваль колядників серед шкільної молоді. Масове вертепне дійство влаштували освітяни району спільно з громадським благодійним фондом «Виноградів».

47 колективів та окремих виконавців змагатимуться у конкурсі різдвяних пісень та народних п’єс. Кращих колядників відзначать призами та нагородами.

Але на цьому конкурс не завершиться – він буде продовжений у соціальній мережі Facebook.

“Ідея збереження та просування серед молоді новорічно-різдвяних звичаїв і традицій Закарпаття – це те, що спонукало підтримати цю акцію, – сказав керівник Благодійного фонду «Виноградів» Іван Бушко. – Важливо, що усі виступи будуть записані на відео і завантажені у відкритий доступ. Тому ми вирішили до визначення переможців «Вертепного дійства-2018» окремо долучити інтернет-аудиторію, зокрема, користувачів Фейсбуку. Уже бачимо, що призи від супермаркету «Гранд» стали хорошим стимулом для цього різдвяного онлайн-голосування.”

Варто зазначити, що різдвяне інтернет-голосування за кращі колядницькі гурти конкурсу «Вертепне дійство-2018» розпочинається 10 січня 2018 року о 20:00 за к.ч.. Для того щоб підтримати виступ учасника конкурсу, треба зайти на сторінку супермаркету «Гранд» у Фейсбуці і “лайкнути” відео з тим учасником конкурсу і школою, за яку хочете проголосувати..

Переможець, а це вертепний гурт чи виконавець, який набере найбільше “лайків”, виграє інноваційну автономну багатофункціонльану аудіосистему HL Audio USK 12A з двома радіомікрофонами.

Нагородою за 2-ге місце буде великий різдвяний торт на 33 порції власного виробництва супермаркету «Гранд» та 33 пляшки «Coca-Cola».

А 3-му переможцю онлайн-голосування подарують 3 ящики мандаринів.

Вручення призів організатори проведуть в останній день різдвяних свят – 19 січня на Водохреща.

Джерело

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*