IMG-5447fd9f53a564ff44966742944d39f9-VНайменша дитина багатодітної родини кількамісячний Богданчик. Хлопчик народився з ріднісною вродженою вадою – анофталмія зліва (відсутність ока), і потрубує встановлення імплантанту у очне яблуко.

Родина Чорба звернулась за допомогою до благодійного фонду “Виноградів” ще в листопаді минулого року. За цей час ми надали їм матеріалну допомогу, допомогли з оформленням інвалідності для Богданчика та відкриттям карткового рахунку в банку.

В кінці минулого року інформація про цю сім’ю і їхнього наймолодшого сина зацікавила виноградівських активістів, які провели благодійну акцію на свято Миколая.

“Вітаючи та розношуючи подарунки другим дітка зібрали кошти для Хворого хлопчика із с . Фанчиково,який потребує негайного лікування!”, – написала у себе на Фейсбук-сторінці одна з організаторів, депутатка міськради Леся Стець.

І от минулого тижня батьку великого сімейства Чорба була вручена банківська карта з 9000 гривень на рахунку. Цієї суми вистачить як і на проведення оперативного лікування, так і на придбання тимчасового імпланту для дитини – маленької намистинки з натурального бурштину.

Вже цього вівторка мама з Богданчиком їдуть до Одеси в “Інститу очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України” на операцію.

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*