Мрію жити…

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучують дощова погода, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися вранці …

Але якщо відкрити очі ширше, то можна побачити, які серйозні проблеми насправді у людей! Як багато важко хворих дітей і дорослих, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Як багато тих, хто доленосно опинися у важкій ситуації і не знає, куди тікати, щоб отримати хоча б якусь допомогу. Як багато самотніх ветеранів та пенсіонерів, які потратили все своє життя заради нашого майбутнього, котрі не знають , на які кошти сьогодні купити хоч якусь буханець хліба.

А ми як і раніше знаходимо гроші на дорогі іграшки собі і своїм дітям, навіть не задумовуючись, що без нашої допомоги хтось просто не доживе до завтра.

Фонд «Виноградів» організований для того, щоб кожен навчився чути проблеми інших, щоб кожен бажаючий міг надати якусь допомогу. Діяльність фонду спрямована на те, щоб допомагати всім  тим, хто потребує, даруючи їм хоч якийсь промінчик надії.

Мета діяльності Фондунадання допомоги дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей та іншим соціально незахищеним громадянам: самотнім пенсіонерам, інвалідам і т.д.

Географія — м. Виноградів и Виноградівський район.

Джерела фінансування Фонду:

  • приватні пожертвування;
  • українські гранти;
  • міжнародні гранти;