Благодійний фонд «Виноградів» разом з кінним центром «Селід» подарували можливість безоплатного реабілітаційного лікування для сімох сімей з Виноградова та району, де є дітки що страждають дитячим церебральним паралічем.

Це стало можливим завдяки всім небайдужим жителям міста і сіл району, хто долучився до організованого БФ «Виноградів» збору коштів, що проводився з жовтня по листопад.

Разом з лікарями Виноградівської РЛ та тренерами кінного центру «Селід» було обрано 7 діток, перебіг хвороби яких дозволяє реабілітацію за допомогою контакту з кіньми – іпотерапію. Серед малих пацієнтів, хто отримав таку можливість оздоровлення є такі, яким допомагав фонд і раніше: Кирил Бажура з Виноградова, Броніслава Панько з Виноградова та Оля Копилець з Підвиноградова. Консультаційну медичну підтримку проекту надає лікар-педіатр Світлана Миколаївна Кравчук.

2 грудня, у переддень Міжнародного для людей з інвалідністью, відбулася зустріч з батьками на якій їм розповіли про діяльність Фонду і особливості реабілітації через іпотерапію. Далі тренерами кінного центру, на базі якого і проходитимуть заняття, буде складений індивідуальний графік для кожної дитини, що включає 10 сеансів одного повного курсу.

Довідка:
Іпотерапія (від грецького слова «гіппос» — кінь) — метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.
Діапазон захворювань, за яких забезпечується швидше й повне, ніж при традиційному лікуванні, видужання або стійке поліпшення стану хворого, надзвичайно широкий. Особливо помічною іпотерапія виявилася у реабілітаційній практиці з дітьми, які страждають на дитячий церебральний параліч, ранній дитячий аутизм, олігофренію.

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*