Мама Олександра Вашкеби з Підвиноградова допомогла Анастасії Ладжун з Широкого.

Вже не вперше необхідні на лікування кошти дітям, батьки яких звернулися у благодійний фонд «Виноградів» за допомогою, вдається знайти зразу, завдяки батькам тих дітей, яким у фонді допомогли раніше.

На цей раз завдяки добросердечності Ганни Вашкеби, мамі Олександра Вашкеби – хлопця, що внаслідок ДТП, в яку він потрапив, потребує операції з встановлення титанової пластини. Жінка вирішила допомогти шестирічній Ладжун Анастасії з Широкого і передала її батькові 3 500 гривень, що необхідні на уточнення діагнозу. Дівчинці попередньо діагностували «аутизм», та лікарі вирішили відправити її на дообстеження в київський «Охмадид» для підтвердження хвороби.

В родині не було достатньо коштів на проведення всіх аналізів і процедур, тому вони декілька днів тому звернулися до фонду. Вже зараз сім’я Ладжун збирається до столичних фахівців.

Щодо Сашка Вашкеби, то історія, коли в серпні цього року неповнолітній хлопець потрапив під колеса авто у Підвиноградові – облетіла усю мережу Виноградівщини. Хлопець пережив клінічну смерть, повну втрату рухливості, а в прогнозах на його одужання лікарі були стримані. Зараз хлопець потребує операції з встановлення титанової пластини, грошей на яку в родині не було.

Спільними зусиллями всіх школярів Виноградівщини та їхніх батьків, депутатів міської ради, родичів та знайомих родини і за інформаційної підтримки благодійного фонду «Виноградів» вдалося назбирати на лікування Сашка – 35 тисяч гривень (32 600 гривень зібрали за допомогою районного департаменту освіти, 2 400 гривень пожертвували міські депутати на одній із сесій). Гроші пані Ганні Вашкебі, матері сина, вручили в понеділок, 19 листопада, у районному департаменті освіти.

Чи варто казати, що жінка, яка пережила важкі переживання за життя свого сина щиро вдячна всім, хто зрозумів її материнський відчай.

Ось так один жест доброї волі може вселити в серце надію.

Благодійність = Любов

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*