Благодійники передали чергові кошти для лікування онкохворого хлопчика з Сасова, що на Виноградівщині.

Евеліна Шперик та Крістіана Параска, які організували резиденцію Санти у Виноградові разом з представником благодійного фонду “Виноградів” Віктором Альошиним завітали до сім’ї Костроба у Сасові. Напередодні новорічно-різдвяних свят благодійники передали на лікування півторарічного Сашка майже 25 тисяч гривень. Це гроші, які вдалося зібрати у благодійних скриньках, розміщених у резиденції Санти на головній площі Виноградова.

Ми віримо, що Сашик буде здоровий. І дякуємо усім небайдужим людям, що допомагають нам, – сказала мама онкохворого хлопчика Катерина Костроба. – Для кожної матері важко дивитися і на чужих дітей, коли хворіють. Але є ще і коли свої… Але Сашик – борець і все буде добре, так?

 

Раніше для допомоги Сашку Костробі був влаштований благодійний концерт, на якому зібрали 72 220 грн. До благодійності долучилися і підприємці, які передали денну виручку зі свого закладу.

Збір коштів триває для Сашика Костроби триває. Допомогти онкохворому малюку з Виноградівщини можна в резиденції Санти біля головної ялинки Виноградова або грошовим переказом за реквізитами:

Номер карти ПриватБанку: 5168757340860768

Отримувач: Костроба Катерина Юріївна.

Контактринй номер телефону: 096 635 90 49

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Джерело

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*