Діти – це наше майбутнє. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашого суспільства.
У нас є можливість показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть.
Благодійний фонд «Виноградів» разом з волонтерами відокремленого структурного підрозділу «Виноградівського фахового коледжу МДУ»та молодіжного ХАБу, запросили місцевих дітей до «Країни мрій». Тут на малечу чекали казкові герої, швидкі ігри, розваги, творчі острівки, танці та сюрпризи, безкоштовне морозиво і солодка вата.
Ми вдячні всім, хто долучився до цієї феєричної акції, а саме депутати міської ради Михайло Магочі та Артур Івашко, підприємець Юрій Леньо, торгові марки “Олівер Сміт”, “Ласка”, “Ласунка” та “Рудь”.
ПРАТ “Гроно-Текс”, Виноградівська ЗОШ №8, депутат районної ради Евеліна Гречка та підприємець Сільвія Гал – без вас це свято не було б таким яскравим.
Благодійність=любов

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*