21 вересня у світі відзначають День миру.

Підростаюче покоління міста, учні загальноосвітньої школи №8 та студенти Виноградівського державного коледжу МДУ разом з благодійним фондом «Виноградів» підготували флешмоб до Дня миру.

 

Крім масштабного танцювального дійства на головній площі міста, назва якої співзвучна з назвою сьогоднішнього свята – площа Миру, діти випустили в небо повітряні кульки та символ миру – білих голубів.

В завершення свята на згадку про цей день учасники посадили липове дерево.

Липа, як символ дерева миру, була обрана не випадково. Вона мала сакральне значення для древніх слов’ян, а сьогодні глибоко шанується християнською православною традицією. Як і для наших предків, так і в релігії сьогодні, це дерево символ сердечності, доброти й любові.

Коротка довідка:

День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.

7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.

Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*