245026961_2195518850601912_8028343716027046821_n

Кошти за картини підуть на реабілітацію Іванки.

У 2020 році громадський благодійний фонд «Виноградів» познайомився з дівчиною Іванкою Череснье з села Підвиноградів у самий нелегкий для неї час. Ось що вона про це розповідає:

«8-го березня 2020 року я потрапила в ДТП. Отримала травму несумісну з життям. Зміщення шийних хребців і я защемлення спинного мозку, що принесло забій спинного мозку. Ні встати, ні поворохнутися не могла. Все, що могла зробити це зігнути руки в ліктях. Страх від розуміння того, що мої мрії можуть так і не здійснитися, взяв мене в полон. Три тижні я лежала на витяжці. І дочекалася перевезення в Ужгород на операцію. Але все не так просто, як хотілося. При транспортуванні хребці знову змістилися. І знову 6 годин кропіткої праці нейрохірургів. Нестерпний біль, відчуття неспроможності, думки про майбутнє, навіть ворогу не побажаєш. І знову як тільки зняли витяжку хребці знову змістилися. Та в цей раз мені пощастило. За одну годину лікарі поставили все на місце. День операції був важким тому, що страх невідомості це дійсно важко. Потрібно було ставити пластину.

Операція пройшла успішно. Але радіти було ще скоро. Тут я зрозуміла, що зовсім не можу рухати правою рукою. Вона повністю відмовила. Отже, треба буде вчитися робити все лівою рукою. Від того, що я лежала місяць на одному місці звісно ж появились пролежні. Всі плечі одна суцільна рана. Кожен день перев’язки і знову біль.

Реабілітація була дуже дорого. В нас на жаль такої суми не було тому був збір коштів. Більше ніж 100 тисяч гривень було потрачено за один місяць. На реабілітацію ми поїхали в Львів. Багато хто чув за Модричі де я вперше попробувала малювати. Приїхавши додому я була морально знесилена. Нічого не хотіла. Було дуже важко. Та треба було щось робити і починати жити з тим, що маю. І в подарунок я отримала фарби і мольберт. З цього я почала. Перші роботи були на листі паперу. На 19-ий день народження я отримала в подарунок акрилові фарби і холсти. Тут вже я зрозуміла що головне захотіти і все вийде.»


Тепер дівчина малює картини, прикладаючи титанічні зусилля над собою. Отримані кошти за свій витвір вона хоче витратити на продовження реабілітації. Кожний курс лікування дає дуже позитивний результат.

На сторінці благодійного фонду «Виноградів» буде викладено картини Іванки Череснье у вигляді аукціону. Приймай участь у торгах і допоможи зібрати кошти на лікування.

Пам`ятай – ти купуєш не картину, ти купуєш життя.

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*