Братик і сестричка з Виноградова – Ференц та Заріна Данов хворіють на рідкісне спадкове генетичне захворювання – таласемію. Операцію, яку погодились провести турецькі лікарі, обіцяє забезпечити держава, але родині потрібні гроші на переліт і проживання в чужій країні.

До благодійного фонду “Виноградів” звернулась мама дев’ятирічного Ференса і чотирирічної Заріни Олена Муржа з проханням допомогти в лікуванні її дітей, які від народження страждають на рідкісне спадкове генетичне захворювання – таласемію.

Повний діагноз дітей: бета-таласемія, важка форма.

Діти змушені щомісяця отримувати переливання крові, інакше станеться найгірше. Та навіть за таких умов прогнози лікарів не втішні – до п’ятнадцяти років життя. Єдиний вихід – операція з трансплантації кісткового мозку.

На підтримуюче лікування (переливання крові) діти їздять до Житомира. А операцію пообіцяла забезпечити держава (у мами дітей є офіційне підтвердження з Міністерства охорони здоров’я).

Клініка, яка погодилась провести таку операцію, знаходиться в Туреччині. Зараз там шукають донора для Ференца і Заріни.

Хоча операція і безкоштовна, але родині, все-рівно, потрібні гроші на переліт туди й назад, проживання та харчування у чужій країні.

Тож ми, разом з рідними Ференца і Заріни, звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти цим діткам.

Необхідна сума: 30 000 гривень.

Рахунок в ПАТ «Комінвестбанк»:

МФО: 312248

ЄДРПОУ: 26528495

№ Рахунку: 26001025000666

Телефон мами дітей: +38 068 610 85 35 (Муржа Олена Іванівна).

1А4_11 (1)

Кожна Ваша гривня наближає дітей до їхньої найбільшої мрії – ЖИТИ!

БЛАГОДІЙНІСТЬ = ЛЮБОВ!

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*