В квітні цього року у Виноградові стартувала спільна акція громадського благодійного фонду “Виноградів” та районної організації Товариства Червоного Хреста у Виноградові, яка орієнтована на малозабезпечених людей та соціально незахищені групи населення, що переживають нелегкі часи.

“Корзина доброти” – це дуже популярний у багатьох містах і країнах світу спосіб допомоги малозабезпеченим пенсіонерам, інвалідам та іншим людям, які змушені економити на їжі в першу чергу.

Суть цієї акції дуже проста: кожен може придбати продукти харчування і залишити їх у спеціальнихкорзинах при виході з магазину. Ті, хто потребує допомоги, зможуть взяти собі будь-що з цього кошика абсолютно безкоштовно і, головне, без необхідності просити милостиню.

За останні кілька місяців дії акції до “Корзини доброти” поставили:
 
111 кг крупи (рис, греча, макарони, перловка тощо),
15 кг цукру,
18 кг муки,
1,5 кг консервів,
66 кг фруктів і овочів,
39 пляшок соняшникової олії,
1890 штук хлібо-булочних воробів.

Два тижні тому організаторами акції було відзнято соціальну відео-рекламу акції, яку переглянудо вже 20 тисяч чоловік. В коментарях люди підтримують таку ідею та пропонують її поширити на більше торгових точок міста, щоб зробити доступнішою для більшої кількості потребуючих.

“Ми дуже раді, що ця ідея “Корзини доброти” прижилася у Виноградові і наберає обертів. Ми вдячні нашим підприємцям, які самі проявляють ініціативу і готові допомагати у розширенні цієї дійсно благодійної програми”, – каже керівниця районного організації Товариства Червоного Хреста у Виноградові.

“Корзина доброти” – це проста можливість для будь-якої людини зробити добру справу і підтримати нужденних.

Сьогодні акція “Корзина доброти” діє в супермаркетах “Гранд” по вулиці Станційній та Копанській.

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

Адреса Вашої електронноъ скриньки не буде опублыковано. Обов'язкові поля позначені *

*